Blox poświecony najlepszej kapeli rockowej Tokio Hotel!!-
Blog > Komentarze do wpisu
Nowy szablon xD I TH, nowosci:]

Jak widzicie mam nowy szablon.. dziekuje Ci..dziewczyno od szablonow..yy zapomniałąm chyba Twojego imienia..ale wpadka;/ :*:*

 

Tłumaczenie artukułu z "Hey!"

"Bill, isch liebbe disch!" wyszeptała jeszcze Estelle (14) zaraz przed tym, jak  zrobiło jej się ciemno przed oczami. Dziewczyna ta z francuskiego Tomblaine jest jedną z 2.447 fanek, które podczas "Zimmer 483"-Tour z zachwytu (entuzjazmu) zemdlały.  Do tego, do czego niemieccy lekarze są już od  2005 roku przyzwyczajeni, ich koledzy z Nancy, gdzie odbywał sie drugi koncert TH we Francji, jeszcze nie... "Czegoś takiego jeszcze niegdy nie przeżylem!"jęczy Jacques (42) i ociera pot z czoła. "Co ci chłopacy robią tu z naszymi dziewczynami?" Odpowiedź jest całkiem prosta: oczarowywują je (czynią, że stają sie szalone). Po Niemczech, Austrii i Szwajcarii Bill i Co. szturmem podbili rownież serca Francuzów i mieszkańców wschodniej Europy. Dziewięć z ich 23 koncertów odbyło sie zagranicą i w większości TH byli tam wyraźnie lepiej przyjęci niż w ojczyźnie. Zdumiewające: Fani w Paryżu, Bratysławie, czy Pradze (a gdzie Warszawa?!) znali wszystkie teskty piosenek i śpiewali je jak wariowani Niemcy! Czasami z bardzo zabawnym skutkiem.
"To było takie wspaniałe!"-podsumował trasę Bill, a jego oczy błyszczą jak przy jego wypowiedzich podczas koncertów. Przerwa? Zmeczenie? Nigdy! "Najchętniej zaraz wszedłbym znów n scenę. Jasne, że trasa jest stresująca, ale tego co dają nam nasi fani, nie można kupić za żadne pieniądze świata!" Tom (17), mistrz gitary uzupełnia: "Znów mamy już wiele pomysłów na piosenki. Możecie być ciekawi!"

 

"Czy Tokio Hotel spada w dół? Faktem jest, że "Zimmer 483"-Tour w Niemczech był zupełnie inny niż pierwsza trasa. Podczas kiedy zagranicąprawie wszystkie biet były wysprzedane, w Niemczech wiele rzędów bylo (w połowie)puste. I dużo mniej fanów niz wcześniej koczowało przed halami, żeby stac w pierwszym rzędzie. Bill: "Prawdziwi fani zostali nam wierni-i dla nich gramy!"

 

 

Foty z południa Europy :)

 

Wywiad z niemieckiej gazety Hey!

"Było 'Pieprz się' na plakacie!"
Top-shows, emocje na Backstage'u-Hey! był przy tym! Po trasie, Bill i Tom zdradzają swoje nowe plany
hey!: Teraz jest pierwszy raz, kiedy zapowiadacie odpoczynek. Czy nie?
Tom: Tak, mieliśmy kilka dni przerwy.
hey!: Tylko kilka dni?
Bill: Nigdy nie trwa to dłużej , później swędzą ns palce (xD). muzyka jest naszym życiem. Takze podczas urlopu pracjemy nad nowymi piosenkami.
hey!: A więc wkrótce wyjdzie nowy album?
Tom: Odczekajcie. Piosenki powinny być perfekcyjne, zanim przedstawimy je fanom. Oczywiście, nowy album wyjdzie, ale termin nie jest jeszcze ustalony. 
Bill: Latem i jesienią mamy jeszcze koncerty, np. w Rosji.
hey!: Wasze "podbijanie świata" idzie zatem dalej...?
Tom: Nie narzucamy się w żadnym kraju, tylko jedziemy tam, gdzie nas chcą. Również sukces we Francji wziął sie w pierwszej kolejności z internetu, gdzie rozmawiali fani.
Bill: Tymczasem musimy sie tam przebierać, zeby nie zos tać rozpoznanym.
hey!: Czy fani też są tam tak...
Bill:...słodcy jak w ojczyźnie, tak.
Tom: I zabawni, jeśli nie znają dobrze niemieckiego. Na jednym z plakatów było napisane: "Tom, pieprz się!" zamiast "Pieprz mnie!"
Bill: (śmiech) Chciałbyś...

 

Teraz dam jakies fotki czy cos..jak leci:]:] 

Chyba mi sie to nie podoba;/ :P

  Urodziły sie dwa cuda.Tom & Bill:]

 

To juz chyba było.Ale uwielbiam te animke;]

Buhaha jak kurka..ale piekny jakz awsez;]

Smieszne to ;]

pamietacie go takiego?;];]

 

 

środa, 20 czerwca 2007, boczka

Polecane wpisy

  • powrtot?:]

    Nie było mnie tu...?? O baaardzo długo. Moze nadrobie straty. Chyba zaczne znow pisać. Ale zaparaszam na moje opko www.wszytsko-co-lezy-na-sercu-tom-kocham-cie.

  • łączmy sie!

    Uwaga! Nasza akcja jest dowodem na to jak wielka jest rodzina polskich fanów i jak wiele mogą oni osiągnąć.! Często wchodzisz na jakąś stronę o swoich idolach,

  • Dziś starocie pozbierane w jedna kupke xD

    Tokio Hotel potajemnie w Nowym Yorku! Grunt zerowy. To właśnie tutaj 11 września 2001 roku został zburzony „ World Trade Center ”. Pod nim : czter

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Pscoła, *.is.net.pl
2007/06/20 14:14:39
Ale bajer xDD heh slicznie tu ;d;d Buziaczki ;**
-
2007/06/20 14:14:43
Nie no szablon po prostu extra xD A ten napis : "Bóg Seksu" xDD Hehe xP A wiesz co dzisiaj chyba jednak dodam nowy odcinek xD Jakos wena mnie naszla xD Super notka i pikne foteczki xD buziam =*=*
-
jula.kaulitz
2007/06/20 14:40:35
Łiiii :D.
Julesia jestem ;P.
A z szablonem to cała przyjemnośc po mojej stronie ;). Lubię je robić ;).
Zawsze możesz na mnie liczyć ^^
Ahh... To ostatnie foto jest boskie...
Green Day.
Yeah ^^
-
Gość: , *.is.net.pl
2007/06/20 16:32:46
Twój blog dostał ocenę na www.oceny-blogi-th.blog.onet.pl